| catutzu25 a întrebat:

Buna TPU.Aș avea o intrebare.Cum cuceresc o fata? Este cea mai frumoasa fata din școala si imi cam face ochi dulci.M-am indragostit foarte tare.Cum sa procedez pentru a o cuceri.

Răspuns Câştigător
| heiii a răspuns:

Te anunt ca ar trebui sa conteze prea mult pentru tine ca este cea mai frumoasa fata din scoala.degeaba arata ca un inger daca are suflet de diavolwinking vorba dusa la extrem, dar totusi cam asa este. daca nu e din clasa cu tn..stai aproape de colegii care sunt prieteni cu ea si baga'te in vorba. success!

1 răspuns:
| roxyflory a răspuns:

Incearca sa afli ce ii place si intra in vorba cu ea, invit-o la un suc daca spui ca iti face ochi dulci sigur va acceptahappyfunda