| Ciprian2003 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum cuceresc o fata.

Răspuns Câştigător
| Sibeluca a răspuns:

In primul rand te comporti exemplar cu ea, acorda-i atentie..iesiti la un suc, invit-o in oras si o sa va apropiati. Si cand o sa va apropiati mai mult, o sa va cunoasteti mai mult sarut-owinking Si te rog frumos, nu injura cand esti cu ea! Mult mult succes :* Da-mi add pe mess si sa imi povestesti ce ai facut :3 sibeluca99

| Fulbaster a răspuns (pentru Sibeluca):

Scuze ca iti spun asa, dar, si eu am facut exact cum ai spus tu dar nu am reusit nici sa o sarut pe tipa pe care o plac.
Sa imi spui daca mai ai niste sfaturi.

9 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Uite, data viitoare când mai ai o problemă spune-o pe TPU, noi facem o magie și e gata rezolvată.
Apropo, am pus o pilă pentru tine la barosani, fata e gata cucerită!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu însăți, fii tandru cu ea, încearcă să eviți vocabularul vulgar... arată-te interesat de ea (de preferat e să simți tu interes, nu să te prefaci), iar dacă vezi că nu merge, nu cășuna pe ea, asta o va face să se distanțeze total.

| Fulbaster a răspuns:

Flirtezi cu ea, esti mai dragut si chiar glumesti cu ea.

| NickName01 a răspuns:

REspectă-i demnitatea mai mult decât te respecti pe tine...

| MisterRip a răspuns:

Hai sa vedem, in primul rand trebuie sa fii tu insuti, deci cat mai natural ( etele simt asta), si cat mai direct cu ea ca fata sa inteleaga mesajul care vrei sal transmiti. Zii ceva de genul ( heiii buna, stii te-am vazut si mi-a placut asa mult de tine si asa vreau sa iesim la o cafea zilele urmatoare, apropo eu sunt XXX incantat... ) Deci cat mai direct posibil. Azi abordeazo... maine no mai cauta deloc, laso sa ii fie dor de tine, fii unic in ce faci. Dupa scoateo in oras, fa chino (atingeri) si uitate in ochii ei, ea o sa vada ca pentru tine e ceva normal, si se va simnti foarte bine in legatura cu asta. Fi cat mai sexy si atragator posibil, si o sa fie a ta. Bafta

| pilifalexandru a răspuns:

Poarta-te cu ea asa cum ai vrea sa se poarte si ea cu tine.

| Alexu9696 a răspuns:

Depinde de cum e fata respectiva, nu orice fata se cucereste intr-un singur fel.

Spune intai cum e fata respectiva si ce ii place daca doresti un raspuns bun...

| Ciprian2003 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Mia-ti fost de ajutor.