| CrazyDot a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata in special fetelor.
As dori sa stiu si eu ce va place de Valentines Day...sa fiti scoase in oras sau sa primiti un cadou...astept raspuns.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna.
din punctul meu de vedere.
mie mi'ar place sa ies in oras cu persoana iubita, sa ne tinem de mana.fiind o zi speciala nu ar strica un trandafir rosu. Ar face ca intalnirea sa fie perfecta.
Deci sa continui...sa ne plimbam, sa ne tinem de mana, sa ma fc sa rad si sa il fac sa rada.si mai multe.
Gesturile mici conteaza mult si au importanta.winking
sper ca te'am putut ajuta.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cele mai multe iti vor raspunde ca prefera ambele variante!
Un lucru sa stii,insa.
Daca vrei sa nu-ti reproseze nimic iubita ta,du-i macar o floare,in ziua respectiva.
In rest, fa exact ce iti permite buzunarul si conditiile, nu e obligatoriu nimic!

| Onn3 a răspuns:

Poi in primul rand daca scoti o fata in oras de Valentines Day trebuie sa-i faci si cadou, ca doar nu te duci ii pui cadou la usa si pleci sau ii spui iesi iubita afara sa iti dau un cadou si dupa eu plec ma doare in 14 ca am treaba.

| Amalia2305 a răspuns:

Depinde de fiecare fata,insa eu nu mi-as dori neaparat ceva extravagant cum ar fi o iesire la un restaurant de lux sau ceva de acest gen,insa mi-as dori sa pot sta macar o ora,doua cu persoana iubita,plimbandu-ne,tinandu-ne de mana,aceste mici detalii pe care le faci de fiecare data cand esti cu ea,sa fii atent cu ea,grijuliu si sa incerci sa nu o superihee hee. Apoi in ceea ce priveste cadoul... ofera-i un trandafir( ori floarea ei preferata ) si pune-i un biletel in care sa-i scrii sentimentele tale fata de eabatting eyelashes! sau pur si simplu incearca sa faci ceva special pentru ea, nu neaparat sa fie scump pentru ca nu conteaza cat dai pe cadou, conteaza cat de mult tii la ea love struck. Sper ca te-am ajutat :*

| llliii a răspuns:

Mie mi-ar placea sa vina la mine cu un trandafir [ de preferat rosu ca simbolizeaza dragoste] si sa ma ia in brate si sa ie el insusi si sa stam macar 10-20 de minute impreuna [depinde de timpul tau] dar depinde de prietena ta ce preferawinking

| Love3 a răspuns:

Ambele! O tipa apreciaza daca o scoti la un restaurant de lux sau daca mergeti impreuna la un film...sau o cafenea. Si nu uita : Cu cat este mai mare cadoul, cu atat sunt mai multe sanse sa o faci cu ea! Iti recomand un urs urias de plusbatting eyelashes