| maya03papushika a întrebat:

Buna TPU acum 3 saptamani mi-a venit menstruatia... prima si a doua saptamana mi-a venit menstruatia da acum nu mai imi vine... credeti ca e ceva grav? de la ce poate fi? funda!

Răspuns Câştigător
| MaDeclarFan a răspuns:

Pai menstruatia nu vine saptamanal, ci odata pe luna si tine cam intre 3 si 7 zile, dar la inceput e foarte instabila deci nu o sa iti vina prea regulat in primii 2 ani

3 răspunsuri:
| athos01 a răspuns:

Deoarece esti tanara nu ai un ciclu regulat, nu ai nimic, daca vrei sa mai vb.da add la mrns_adrian

| OGabytzzaO a răspuns:

Pai daca nu iti vine inseamna ca 1-esti gravida de obicei asa se intampla....sau nu stiu incearca sa iti faci un control la ginecolog.Asta e parerea mea. Fundita?smug

| maya03papushika explică (pentru OGabytzzaO):

Nu am avut contact sexual!