| Marius009988 a întrebat:

Buna TPU!
acum 4 luni a inceput sa imi placa de o colega de clasa,iar incet-incet am inceput sa vorbim prin mesaje o data pe saptamana,sa vorbim mai mult la scoala,pana acum o luna cand am inceput sa vorbim zilnic,sa ne trimitem filmulte de pe tiktok,sa iesim din cand in cand,ea l-a cunoscut pe tata si a spus ca are o parare extrem de buna despre el si si tatal meu are o parere la fel de buna despre ea,am inceput sa mergem impreuna la scoala si acasa,sa ne deschidem unul altuia,sa ne spunem problemele unul altuia,asta pana alaltaieri cand scoala s-a terminat si m-am decis ca este momentul sa ii spun tot ceea ce simt,iar acesta a fost raspunsul ei:

apreciez enorm tot ce mi-ai spus,si eu simt ca mi-am gasit in sfarsit un baiat calumea,si ca ne intelegem foarte bine,si tu imi esti al fel de drag, insa sunt obligata de parinti sa raman la bunici toata vara si nu v-om putea sa ne intalnim decat cand incepe scoala

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce clasa esti si ce varsta aveti voi tu si fata?

| Marius009988 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Clasa a 10-a, 17 ani (amandoi) happy

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este! Viata merge inainte si daca fata este plecata la bunici sau in alta parte... la toamna. cand se intoarce inodati relatia si continuati prietenia!

| Hammurabi a răspuns:

Și care e întrebarea? Sau care e problema?

E un răspuns pozitiv și foarte drăguț.
Iar ea, e clar că face parte dintr-o familie bună, care are grijă de ea.
Fetele la vârsta asta nu sunt libere și independente. Sunt încă supravegheate de părinți, care obișnuiesc să le facă programul.

Dacă te deranjează chestia asta, probabil te-ai plictisit să mai faci pe băiatul bun și vrei să grăbești lucrurile.