| laviniabeluska11 a întrebat:

Buna, TPU! Acum câteva luni mi-am facut un iubit, la distanta. Si am început să tinem foarte mult unul la altul. Ne înțelegem excelent si vorbim nonstop. Acum 2 săptămâni ne-am si vazut si am facut dragoste. Si-a dat drumul foarte repede, in 2 3 minute. Mi-a zis ca e asa din cauza ca e foarte atras de mine. I-a curs si foarte multa sperma, nu se mai termina. Credeti ca are o problema?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si unde a fost dragostea?
Ca in 2-3 minute de dat din fund, tu nu ai avut timp nici macar sa te exciti, nici nu mai vorbesc de orgasm sau satisfactie.
Deci, sex pentru beneficiul barbatului, dar pentru tine ce a fost?!

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu mai făcuse sex de mult timp, probabil.

Răspuns utilizator avertizat
| 2008anonim2008 a răspuns:

Nu este o problema. Ejacularea rapida poate fii cauzata din acest motiv. Puteti sta linistiti