| StayPositive a întrebat:

Buna TPU.Acum cateva zile am cunoscut intamplator un baiat prin intermediul unui coleg.A doua zi, acel coleg imi zice ca baiatului ii place de mine.Ne-am intalnit tot in acea zi si a recunoscut ca asa e,ii place de mine,chiar daca a recunoscut cu greu(mai mult il impingea acel coleg sa-mi zica).Cand colegul m-a intrebat daca as vrea sa fiu cu acel baiat,de fata cu el,am zis ca nu prea stiu(il cunosteam de prea putin timp,nu puteam sa sar dintr-o data pe el,chiar daca a inceput si mie sa imi placa putin de el). Totusi,el este destul de indiferent cu mine, adica nu face niciun efort sa ne intalnim.Am inteles ca s-a interesat de numarul meu de telefon, dar acel coleg nu a vrut sa i-l dea baiatului.Nu prea zice nici pa, nici buna iar mai mult vorbeste cu acel coleg cand sunt si eu cu ei.Chiar nu stiu ce sa cred.Dar el a recunoscut ca ma place.Sau poate doar incearca sa para indiferent in fata mea? Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Daca nu depune prea mult efort sa va imprieteniti inseamna ca te place si atat, nu e innebunit. daca tie iti place fa un efort si intalnitiva doar voi2 si atunci ai sa stii sigur ce vrea

| NCL a răspuns:

Buna.dupa cum spui tu el a fost mai mult fortat de acel coleg sa spuna ca te place.da vorbeste doar tu cu el nu si a 3 persoana si atunci vei afla adevarul. Poate e doar timid!