| XxKidaaaxX a întrebat:

Acum cateva zile am inceput sa vorbesc cu prietenul fostului meu iubit. Dar nu fostul e problema aici laughing. Lui ( prietenului ) ii place de cea mai buna prietena a mea si ma cam supara lucrul asta deoarece il plac de ceva vreme. Idei si sfaturi cum as putea sa ii arat ca il plac? Nu vreau sa ii spun pentru ca sunt timida si nu as vrea sa se supere sau altceva. Funda celui mai bun raspuns. happy

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt curios daca el si-a dat seama ca-l placi/iubesti.Ar fi normal sa-l faci sa inteleaga, sa-si dea seama de sentimentele tale din momentce nu indraznesti sa i le destainui prin viu grai. O declaratie de natura sentimentala nu are cum sa-l supere sau indeparteze.

| ExpertInDragosteSiSex a răspuns:

Du-te la el la usa cu un test de sarcina pozitiv si gata happy ps:se cumpara cu 10 lei testul