| ciara111 a întrebat:

acum dupa 9 luni de zile petrecute impreuna cu iubitul meu, am aflat ceva ce ma schimbat total, primele luni de zile radea de mine pe la spate cu vara lui si cu prietenul lui, imi spuneau a sunt proasta ca nu obs, ca ii este rusine cu mine, si tot felul de chesti, si m-am simptit in ultimul hal, am vb cu el, si mi-a spus ca la inceput si-a batut joc de mine, ca nu voria sa fim impreuna, dar dupa aceea s-a indragostit lulea, si ca ma iubeste, si chiar mi-a aratat asta, si eu il iubesc foarte mult, dar chiar m-am simptit ca o carpa de sters, cand am citit, dar dupa toate astea tot il iubesc, si nu vreau sa ma despart asta, mi-a spus ca nici el nu vrea, si tot imi repeta ca asta a fost la inceput, si sa nu i-au in considerare, intrebarea e, : voi ce ati face in locul meu?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand nu mai scrie simptit ci simtit ca e destul de enervanta chestia cu acel (p). Sincer ar trebui sa il lasi cu varasa si prostiile lui.

| Elysssa a răspuns:

Urat din partea lui,nu trebuia sa faca asta daca a accceptat sa fie cu tine,sau poate asta a fost scopul lui,cand a hotarat ca vrea sa fie cu tine, sa-si bata joc de la inceput pana la sfarsit, dar nu i-a mers si s-a indragostit de tine pe parcurs...Fii atenta cu el,la tot ce face,cum se comporta cu tine,absolut la toate detaliile si daca chiar merita si s-a schimbat,daca te iubeste cu adevarat asa cum spune, atunci iarta-l, mai da-i o sansa si fiti fericiti impreuna.Nu renunta la el daca il iubesti, dar daca o sa iti mai greseasca sau daca nu o sa te respecte de acum inainte, atunci ar fi cazul sa te desparti de el! Sa va iubiti mult!

| PatyKan a răspuns:

Depinde. Tu chiar crezi ca s-a schimbat? Ti-a dovedit asta? Esti sigura ca acum e sincer?
Daca da, atunci probabil ca nu mi-ar fi usor, dar l-as ierta... Insa, nu ar mai fi la fel ca inainte.
La inceput el avea vreun interes sa fie cu tine? Daca nu te placea, de ce ti-a cerut sa fi prietena lui? Asta e ceea ce nu pricep thinking
Gandeste-te si fa ce crezi tu ca e mai bine.

| Feliciann a răspuns:

Acum explica-i ca ajuns sa iubesca o carpasi dai viteza merita
Chit ca suferi tu dar injoseste-l ca merita daca mai vei sa stam de vb capelinu@yahoo.com

| stapanullumii a răspuns:

Sunt invidioase probabil. ignoarele...

| stapanullumii a răspuns:

U tot raman la ideea mea... dar e posibil sa fie si ca voiwinking

| Roll a răspuns:

As invata mai mult la limba romana. ("simptit"? "i-au in considerare"?). nici nu ma mira ca nu luati BAC-ul, neam de slugi o sa ajungem!

| BaddGirrl a răspuns:

Ti s-a intamplat exact ca si mie. dar eu acum nu mai vorbesc ca el si cand il vad ii intorc spatele oh go on.

| BaddGirrl a răspuns:

Nu mai vorbesc cu* el. asta vroiam sa scriu; P

| Evellin a răspuns:

In locul tau mas desp d el chiar daca iti spune ca t mai iubeste si altele.si'a batut joc d tnn. p el nu l-a interesat d sentimentele tale. acum faci cum crezi u ca e mai bine pentru tine.eu zic ca e mai bine sa suferi putin acum decat mai mlt mai inkolowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As oscila intre 2 variante.
1. Probabil as fi orbita de furie afland asa ceva. Totusi, mi-a tradat increderea pe care i-am oferit-o neconditionat. Eu nu am ras de el. Eu nu am facut ce mi-a facut el. Relatia are la baza suferinta mea si faptul cam eu am trecut peste toate astea. Intr-un fel relatia de azi, e meritul meu de acum cateva luni, pentru ca el nu avea intentii seriose. Din moment ce eu sunt baza, eu pot termina. Desi iubesc, ce te face sa suferi, te maturizeaza. Am nevoie de cineva matur care nu ma ia in ras la inceput. Nu continui.

2. Tipului ii pare atata de rau, intre noi sunt multe momente frumoase, si eu i-am gresit poate, si el mie. Asta e viata. Risc si il iert tura asta.

Acum sa iti zic sicner, totul ar depinde de starea mea. Daca as fi suparata as alege prima varianta. Daca in acea zi as fi fericita as alege a2a varianta. Totul ar depinde de stare, dar cu siguranta nu as regreta ce as face. Pentru ca e facut de MINE! pentru MINE.

O zi furmoasa sa ai! ai grija de tine! ( Da-mi un mesaj cu ceea ce vei face. Sunt curioasa sa iti aud opinia)

| TrupFaraSuflet a răspuns:

Ii o mare prostie! Daca un baiat isi bate joc de o fata, nu are cum sa aiba dupa un timp sentimente pentru ea! Este o minciuna! Si chiar nu imi pot da seama cum poti sa stai cu unu care si-a batut joc de tine.Ori a spus ca tine la tine doar ca sa mai poata el sa isi bata joc de cineva(adica de tine), ori a spus asta doar ca sa vada ce reactie ai.Eu in locul tau l-as face de ras in ultimul hal pentru ca merita.

| Usher2800 a răspuns:

Ala nu e baiat care sa te fac in tot felul lasa-l mai bine ca sunt destui baiety lasa-l cu varsa