| Anonim_5837 a întrebat:

Acum mai bine de un an am cunoscut pe cineva pe mess.Ne intelegem super bine, dezbatem anumite subiecte, teme, etc.Am vorbit despre aproape orice. Fara sa imi dau seama am ajuns foarte apropiati desi el e in alta tara. De multe ori a zis ca ii place de mine si de felul cum gandesc, ba chiar mi-a spus ca ma iubeste.Problema e ca e mai mare decat mine cu aproximativ 14 ani.La inceput m-am simtit flatata si am incercat sa ocolesc subiecte pe tema sentimentelor mele, dar nu stiu, cand nu vorbesc cu el ma simt deprimata. Mentionez ca, eu curand voi avea majoratul. Credeti ca va exista vreun viitor impreuna sau sunt eu prea naiva? sad please un sfat. Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Izzﻵ a răspuns:

Salut happy anii iti spun eu ca nu conteaza de ex: Matusa si unchiul meu au ACEIAS diferenta de varsta si sunt de 10 ani impreuna au un copil si sunt foarte fericiti. revenind la subiectul tau nu stiu daca ar trebui sa ai incredere in mess adica sunt barbati care santajeaza fete. Dar e posibil ca sentimentele lui sa fie reale happy si sa tina la tine cum spune atunci daca sentimentele sunt reciproce poti incerca sa vorbiti despre asa ceva si sa nu va fie frica sau rusine. Daca ai incredere in el si zici ca poti sa-i spui orice spune`i cal iubesti sau mai pe ocolite ai ceva sentimente adunate pentru el happy kiss ai grija ce faci pentru ca o relatie este importanta si la multi ani pentru majorat kiss

Byee wavekiss

4 răspunsuri:
| Cinevaa a răspuns:

Gandeste-te ca e mult prea mare decat tine si e si din alta tarawinking
nu cred ca e o alegeree asa de buna
Lasa-l

| Anonim_5837 explică:

Si daca sentimentele sunt reciproce?

| Anonim_5837 explică:

Multumesc Alexandra... voi avea mare grija, voi fi precauta si mersi pentru sfat :*

| YESname a răspuns:

Lasa-l

e prea mare pentru tine