| lepy706 a întrebat:

Buna TPU am 14
Am fost impreuna cu vreo 3 fete... unele serioase altele nu dar de 1 an toti prieteni mei au o prietena si eu nu si am inceput sa ma simt ciudat intr-un fel prost si am decis sa ma apuc sa caut o prietena, Problema e ca in cartier la mine sunt fete proaste care iti spun ca te iubesc te intreaba daca vrei sa fi cu ele si dupa 2-3 zile te parasesc sad
stiti de unde as putea gasi fete de varsta mea, in apropiere
( Judetul Brasov) ce ziceti e vreo sansa sa gasesc pe vreun site
daca da ce siteuri de genul acesta exista? (va rog sa puneti likul)
Si daca imi va place de cineva cum pot sa-i arat ca o plac, sa o abordez sau sa o scot la un suc?
dar problema este de unde gasesc o persoana potrivita care sa stea in apropierea mea?
dau Funda

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Există fete care vor doar iubire doar trebuie căutate, sunt aşa de rare dar totuşi sunt.

Să nu crezi că vei găsi în baruri la marginea străzi sau în cluburi.

Nu dispera, ai doar 14 anişori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa tu nu ai o prietena si ce te-ai gandit tu sa iti gasesti una pe aici. Crede-ma o relatie calumea o sa vina cand nu te astepti. Plus ca nu am inteles never de ce vreti toti baietii sa pareti interesanti in fata unui simplu grup de prieteni. Crede-ma sunt fata nu-mi pasa eu iti spun ca sunt alte lucruri mai misto de facut nu ineaparat o relatie, sti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 14 ani? gandesti un pic? Invata si mai tarziu vei avea pe cineva.....ma gandesc ca nu ai facut prostia sa iti incepi si viata sexuala nu?

| lepy706 explică (pentru anonim_4396):

Nu, apropo ce sa-i spun unei fete cand o invit la un suc sau cand ii cer nr de tel sau idul ca mie putin rusina asa sa-i cer unei fete pe care no cunsc nru de telefon mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ai fost cu ele ma?

| Sxx a răspuns:

Tu îți cauți prietene, eventual iubite pe net? Eu zic să lași asta la o parte... având in vedere că o să găsești fără ajutorul unor site-uri... Eu nu te înțeleg, ești disperat si vrei să gasești neapărat pe cineva? Așteaptă nu cred că e sfârșitul lumii.happy

| lepy706 explică (pentru Sxx):

Da dar ma enerveaza ca prieteni mei au acum si ma simt prost ca eu n-am