| SsKkIzZ0o a întrebat:

Am 14 si nu stiu ce orientare sexuala am.In trecut mi-a placut de o fata iar acum ma simt atras si de baieti.Ce metoda as putea sa aplic?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca orientarea ta sexuala este bisexuala, adica mixta. Doar dupa inceperea vietii/activitatii sexuale, probabil ca iti vei da seama daca vreuna dintre ele este dominanta sau ambele se vor manifesta cu aceeasi intensitate. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu există nicio metodă. Încerci ambele sexe și vezi pe care îl preferi. Nu e nicio problemă dacă vei constata că te simți bine în ambele cazuri - dar cel mai adesea un bisexual nu se poate vedea într-o relație stabilă decât cu unul dintre cele două sexe. Asta trebuie tu de fapt să descoperi - cu cine dorești să întemeiezi un cuplu stabil.

| SG1995 a răspuns:

Hm și eu am trecut ărin asta oarecum: Eram la o petrecere (și de obicei nu mă duc, dar era ziua cuiva), și am realizat că aveam involuntar ditamai fantezia sexuală cu un tip, m-am speriat, dar am realizat că n-aveam de ce să mă speriu, admosfera și oboseala + hormoni și-au făcut efectul. Deci în concluzie, cât de atras ești de tipi, și de cât timp. În cazul meu a fost o chestie de 5 minute, într-o stare semi-hipnotică oarecum, deci îți dai seama ce reacție am avut. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

Gay. Tie ti se pare normal?laughing mie nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca toti ar fi gay ca tine, specia umana nu mai exista de mult. Sper ca asta e un raspuns bun la intrebarea ta. Lupta sa fii normal ca astia nu stiu ce vorbesc te indeamna sa fii gay si sa iti imbratisezi orientarea. Vezi tu animale gay multe in salbaticie?

| Camuflaj2017x a răspuns:

Ori esti bisexual ori esti curios cum ar fi daca ai fi cu vreun baiat sau ceva.