| Tiger7777 a întrebat:

Buna TPU am 15 ani aproape, sunt baiat si simt nevoia sa fac sex cu o fata. Nu am iubita, ceva sfaturi sa conving o prietena(nu iubita) sa facem sex?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns:

Ai 15 ani, e normal sa iti stea gandu' numai la sex, din moment ce hormonii iti controleaza tot procesul gandirii. Eu zic sa te calmezi, ca daca tanjesti dupa sex, nici n-o sa ai. Play it cool, and when it happens, it happens. Eventual, pregateste-te pentru orice situatie, cumparandu-ti un pachet de prezervative, care sa il ai mereu in buzunar.

| SilviaDulcik a răspuns:

Nu te mai gândi la asta, îți faci rău singur.
Vine și momentul pentru dragoste, trebuie doar să fii tu însuți și dacă va exista o fată de care să îți placă, îi spui și probabil la un moment dat se va întâmpla magia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Începeți viata sexuala cât mai târziu! Odată cu ea vin și alte schimbări și dacă as fi încă odată in fata faptului, l-aș fi amânat cât de mult posibil.
Si ca să știi, sexul nu e mișto din prima.

| MaTeOGG a răspuns:

La varsta asta, mana stanga si cea dreapta trebuie sa te ajute cel mai multwinking

| LawlietL886 a răspuns:

Și eu la fel. Dar încearcă să găsești o fată/să-ți faci o iubită, o amică cred că te-ar satisface dar poți vorbi cu o fată pe stradă. Dacă e ușuratică va accepta.

| Negru_Rebeca_2002 a răspuns:

Caută o prostituată, ea sigur va vrea să facă sex cu tine, dacă tu chiar îți dorești. Dar eu zic că e păcat, să mai crești puțin sau poti face sex oral.

| AlexIonut1234 a răspuns:

Money