| AestheticPerf a întrebat:

Am 17 ani si de vreo 2 zile am inceput sa imi simt penisul ciudat. Adica nu ma doare, nu nimic, nici disconfort nu e, doar asa ceva ciudat. Penisul si parca si zona aia intre penis si partea inferioara a abdomenului si parca si testiculele putin, dar inca o data zic ca nu e durere sau disconfort. Si am si putin mai multa piele ca de obicei, credet ca creste? Am 17 ani si il am de 15-16cm. Si as putea face ceva ca sa il am de 17-18cm? Tin sa spun ca fac sport si exercitii fizice, dar nu consum dopamina injectabila sau steroizi, doar vitaminie si produse naturale. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Nu este ceva grav. Sunt probleme ale varstei pe care o ai. Penisul este bine dezvoltat si inca va mai creste.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 17 ani, penisul si-a incheiat cresterea si dezvoltarea.
Din pacate, nu exista nici tratament si nici metode sa-l maresti.
Cat priveste disconfortul, ai mare grija ce model de chilot porti, ca-i relevat.

| sierra1 a răspuns:

Dacă durerea persistă, ar fi bine să mergi la un medic

| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista absolut nicio metoda prin care sa se poata modifica in mod real si fara niciun pericol lungimea penisului. SanatatE!