| LikePink32 a întrebat:

Am 18 ani si sunt intr-o relatie de 4 ani cu un baiat de 19. Pana acum 2 luni, nu am avut nici o aventura de o noapte, doar saruturi si jocuri asa intre noi si ne intelegeam perfect, ca si acum de alt fel. Insa, acum 2 luni Dan (iubitul meu), a venit cu ideea sa facem dragoste si sa ne incepem amandoi viata sexuala. Le-am spus parintilor ca plecam intr-o vacanta la munte de 2 saptamani la o pensiune. Si am inchiriat un hotel pentru 2 saptamani. In a doua noapte eram ca intr-o vraja. Ne iubeam mai mult ca oricand. Sarutandu-ne, ne-a cam luat valul si ne-am dezbracat complet amandoi. Eu eram uimita de marimea sculei lui, iar el de marimea sanilor mei. Eu il tineam de scula iar el imi saruta sanii. Eu dadeam sa ma las pe spate si sa incepem dar el s-a dat jos din pat sa se duca sa-si puna prezervativul. Dupa ce si l-a pus, am inceput. Eu eram pregatita si el la fel. Mi-a bagat scula si ma simteam perfect. Dar eu am facut ceva ce sunt sigura ca nu trebuia. Am inceput sa il sarut asa de mozolit incat el era asa de excitat incat nici nu ma mai putea penetra. Si am continuat si cu sex anal, si Oral ( eu l-am supt 1 ora ). Dimineata cand ne-am trezit, iarasi ne-am apucat. In ziua aceea am facut de 3 ori dragoste. Dar ce sa fac ca iubitul meu e dependent de sex. Ce pot sa fac? Ma distruge.

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

La inceput chiar parea sa existe o problema reala.

| Plolice a răspuns:

O sa ii treaca dupa o anumita varsta, dupa cateva saptamani, luni[depinde de persoana]se va plictisi

| roxiada a răspuns:

Wow! din prima sa fiti asa dornici de sex mi se pare ciudat, la mine de ex a durat ceva pana sa-mi placa, nu a fost instantaneu ceea ce-mi pune un semn de intrebare! referitor la ce ai intrebat tu cum ca ''ce pot sa fac daca iubitul e dependent de sex?'' nu exista asa ceva, stai linistita ca ii va trece si tie la fel dupa ce va veti obisnui cu asta si mai ales unul cu celalalt in ipostaza asta! Dupa un anumit timp va veti reveni in fire si va fi ceva absolut normal!big grin