| pisicutzaanna a întrebat:

am auzit ca baietii circumcisi o fac mai bine, asa ca m-am gandit sa-i spun lui iubi sa-si faca si el. Dar citisem undeva cum ca circumcizia provoaca tendinte homosexuale, e adevarat?

15 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Nu cred

| Mussette a răspuns:

Daca tu crezi ca aa "iubi " al tau va fi mai bun. Ar putea merge si la hirurgie plastica si recuperatorie. rolling on the floor

| NameHarris a răspuns:

Adica tu il dai de gol pe prietenul tau ca e varza la patlaughing

| sweetangels a răspuns:

Asta nu stiu...dar se spune ca sunt mai feriti de boli.

Răspuns utilizator avertizat
| Sergiu72 a răspuns:

Circumcizia e sanatoasa. Nu are nici o legatura cu orientarea sexuala.