| DeMeTrIoN a întrebat:

TPU! Am doi prieteni care vor sa fie impreuna. Ea, mai inainte, a fost cu un baiat care nu o suna, nu ii trimitea mesaje si abia daca se intalneau. Apoi, ea l-a parasit si acum e cu altul care o iubeste nebuneste. Ii tot spune :,, te iubesc" sau daca greseste cu ceva :,, Te rog! Iarta-ma!". Dar ei nu-i prea convine de al doilea pentru ca vorbeste cu ea doar pe mess, iar daca iesim cu cineva pe afara, la o plimbare, el nu prea o baga in seama. Si acum ea vrea sa se intoarca la primul. Eu nici nu stiu ce sa ii mai zic ca sa o sfatuiesc. Ma puteti ajuta va rog? Este vorba de cea mai buna prietena a meapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| elenaavi a răspuns:

Buna. Ajuta-ti prietena si sfatuiesteo cum crezi tu ca e mai bine am trecut si eu printr-o situatie app identica doar ca eu eram proasta care vroaia sa se intoarca la un idiot iar prietena mea mi-a fost alaturi si m-a ajutat sa inteleg ce e mai bine pentru mine. prietena ta merita un iubit care sa o iubeasca nu unul care sa nu ii dea importanata spune-i sa vorbesca cu actualul iubit si sa incerce sa isi rezolve problemele ar fi mai bine pentru ea. sper ca te-am ajutat.

| DeMeTrIoN explică (pentru elenaavi):

Elenaavi, multumesc, am facut dupa cum mi-ai zis tu si acum sunt in impreunawinking big grin >big grin

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Adica tu stai la cotitura!

| DeMeTrIoN explică (pentru neutrino):

Da, cam asa ceva...