| adelax a întrebat:

am facut dragoste cu prietenul meu, iar dupa ce a ejaculat a stat cu penisul langa vagin. se poate sa fiu insarcinata? va rog un raspuns urgent! mersi!

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Daca nu a ejaculat inauntru sansele sa fi ramas sunt foarte mici...doar sa nu fi ejaculat langa vagin...dar daca tu te-ai spalat si te-ai sters imediat nu cred sa patesti ceva, dar oricum data viitoare fiti mai prevazatori da? Nu va jucati! Oricum ia si un test de sarcina sa fii sigura 100%! Bafta!

| valy311 a răspuns:

Nu e nici o problema stai linistita deoarece nu a ejaculat in tine si nu are cum sa ramai insarcinata altfe...mai ales ca nai facu sex vaginal din cate observ ci anal nu?

| valy311 a răspuns:

Da thu ai facut anal sau vaginal draga?

| Zizzou a răspuns:

Daca ati facut sex vaginal e foarte posibil sa fi ramas gravid dar daca nu, nu are cum

| adelax explică:

Nu am facut sex vaginal dar sunt ingrijorata deoarece imi intarzaie menstruatia.

| SexyGirl34 a răspuns:

S-ar putea sa fii, fa-ti si tu un test de sarcina