| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am făcut sex cu prietena mea si in timpul actului, prezervativul aluneca spre capul penisului, am ejaculat in prezervativ in timpul actului si imediat m-am oprit. Când am vrut sa îmi dau prezervativul jos, am văzut ca pe peretele prezervativului era sperma chiar pana in inel. Sa ia pastila contraceptiva prietena mea? Nu are un ciclu regulat dar teoretic acesta trebuie sa ii vina mâine cred.

2 răspunsuri:
| Sistemulxxl a răspuns:

Te poti casatori cu ea si poti sa o faci fara protectie.

| Anto3457899 a răspuns:

Probabil sunt mici șanse sa fi ajuns sperma, însă cel mai bine și sigur sa administreze o pastiluța pentru siguranța