| gagiu30 a întrebat:

Buna TPU am fost cu un baiat acum un an si ceva si sa desp de mine pentru ca nu am vrut sa fac sex cu el, mie tot imi place si i-am bagat iar id de mess in lista si inca nu am vb nu stie cine sunt si daca ii zic cine sunt oare o sa vrea sa fim iar impreuna eu as vrea sa ne impacam funda rasp serioase

Răspuns Câştigător
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Vrei sa suferi?
e viata ta. nimeni nu te impiedica sa o faci...
noi putem doar sa te sfatuim, si incercam sa o facem cat mai bine.
decizia oricum iti apartine. nimeni nu te poate obliga
deci daca vrei sa fi cu el, fa`o
doar gandeste-te. oare o sa iti fie mai bine peste ceva timp?
a trecut un an. ai supravietuit si fara el...
cum ai putut un an intreg fata el. asa o sa poti sa mai fi si in continuare

inteleg cum te simti pentru ca si eu trec prin aceeasi chestie, doar ca e putin diferit la mine...
vrei iubire adevarata? sentimente sincere... nu o sa gasesti la el, nu are rost sa incerci.
el pur si simplu asa e. tu nu il poti schimba,
nu face o prostie care sa o regreti sad

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E clar ca tipul a vrut de la tine doar sex si cum nu a obtinut ce vrea te-a lasat balta si ce incerci sa faci tu acum nu are nici o logica, mai gandeste-te...

| xSweetAnGeLx a răspuns:

Clar, esti prostuta daca te impaci cu el straight face
trebuia sa iti fie limpede deja...
el nu te-a iubit.
esti cumva masochista?
sau iti place sa iti bati joc de tine? straight face
e un nenorocit. intelege. vroia doar sex de la tine sad chiar vrei sa te impaci cu el? sunt complet sigura ca "cerintele" lui nu s`au schimbat.
poate ca de data asta va fi mai istetz si va incerca cu o noua metoda.
Promisiunile si cuvintele dulci pe care ti-a sps... nu erau adevarate straight face nu erau ale lui... erau doar pentru ca sa te faca sa pici in "capcana"
ma bucur ca ai fost desteapta prima data happy esti de admirat tongue
nu ne face sa ne razgandim in privirea ta waiting
meriti un baiat mult mai bun decat el happy
lasa gunoaile pentru fetele stricate.
tu ia ce e mai bun tongue
nu te mai uita in urma happy

| neutrino a răspuns:

Acum te-ai hotarat sa faci sex si doresti sa apelezi la serviciile vechiului prieten. Vorba aceea: prietenul la nevoie se cunoaste. Insista, atunci cand va afla despre ce este vorba, trebuie sa cedeze.

| milan9 a răspuns:

Dacă ai fi acceptat, astăzi povesteai despre un dobitoc de acum un an de zile care şi-a bătut joc de tine! Cum crezi că e mai bine?

Dacă respect nu e, nimic nu e! Dacă un băiat nu mai simte că are motiv să respecte o fată, nu va mai avea absolut nici unul s-o iubească sau să rămână cu ea! Asta ţi s-a întâmplat ţie. Să nu-ţi pară rău!

| milan9 a răspuns:

Ce puteai face în viaţă cu un măgar libidinos ca el? Ce siguranţă aveai că-ţi poate fi fidel departe de tine 3 zile la rând, fără să te înşele? Niciuna. Ţi-ar fi plăcut stilul acela de viaţă? Probabil "la nebunie"! Ce-ai fi putut face tu cu un măgar iresponsabil? Cât l-ai fi "admirat"? La ce putea fi bun?

O fată nu are voie să se lase a nu fi respectată. Trebuie să pretindă asta. Dacă nu o face, şi-a semnat în schimb condamnarea la a fi "folosită", umilită şi nefericită...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă s-a despărțit din cauză că nu ai vrut să întreții relații sexuale cu el, nu cred că ar fi fost o relație de lungă durată plus că nu ține la tine cu adevărat.

| lady2in4black a răspuns:

Ce pot sa zic, imi pare rau pentru situatia ta din cauza ca, banuiesc ca ai suferit destul de mult si inca mai suferi dupa el. E clar ca daca tu i-ai zis ca nu vrei sa faci sex cu el atunci el s-a despartit de tine pentru ca nu te-a iubit si acum in mai toate cazurile, baietii asta vor de la fete. Concluzia : daca nu ai facut-o cu el, s-a despartit de tine, si daca ai fi facut-o cu el, la fel s-ar fi intamplat. Acum nu fi prostuta si daca ai vrea sa te impaci cu el sa ii cazi in plasa, pentru ca nu se merita. In schimb, iti sugerez sa incerci sa vorbesti cu el, si sa vezi ce gadiri mai are dupa un an de zile si dupa aceea iti formezi si tu o parere si iti vei da seama. " Oare se merita sa ma impac cu el, sau nu? Oare mai tine la mine, sau nu? " Eu iti urez multa bafta si iti tin pumnii big grin

| FckYeah a răspuns:

Sfaturi inutile. Ti-o zic pe scurt, omul te-a asteptat un an...winking Gresesti.

| gagiu30 explică:

Dar totusi as vrea sa ma impac cu el

| gagiu30 explică:

Nu stiu ce sa fac sad