| gagiu30 a întrebat:

Buna TPU am fost cu un baiat acum un an si ceva si sa desp de mine pentru ca nu am vrut sa fac sex cu el, mie tot imi place si i-am bagat iar id de mess in lista, nu stie cine sunt si daca ii zic cine sunt oare o sa vrea sa fim iar impreuna eu as vrea sa ne impacam inca il iubesc funda rasp serioase

Răspuns Câştigător
| TuguiMihai1 a răspuns:

Poti afla asta numai daca vorbesti cu el...

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te cam ascunzi in cires. Prima oara te-ai despartit pentru ca nu ai vrut sa faci sex ( si ) cu el, acum te-ai razgandit si doresti sex. Si, bineinteles, vrei sa apelezi la serviciile lui si nu stii cum sa faci. Simplu, ii spui adevarul si-l imbrodesti si cu "te iubesc". Bafta!

| Amelya02 a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor bravo că ai inteles. eu am citit de vreo 5 ori întrebarea laughing şi tot mi se pare fără sens.

| gagiu30 explică:

Ne-am impacat

| muunnt a răspuns:

Probabil statea cu tine doar ca sa faceti sex, sunt multe posibilitati.In orice caz incearca sa-l uiti, mai sunt si alti baieti in lumea asta smug