| BloodyBlade a întrebat:

Am impresia ca picioarele mele sunt grase! Adica la corp si la fata arat bine dar nu-mi plac picioarele mele... Ce sa fac pentru a putea sa slabesc la picioare? Funda TPU!(scuzati categoria dar e cea mai vizitata, iar pe celelalte nu mi se raspunde)

Răspuns Câştigător
| monique15 a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti doar dintr-un singur loc. Daca te apuci de exercitii o sa slabesti peste tot sau o sa-ti dezvolti musculatura picioarelor si o sa se faca si mai groase. Cel mai bine e sa te accepti asa cum esti...fiecare are o anumita constitutie. Incearca sa porti haine care te avantajeaza. Sunt convinsa ca ai picioare frumoase, dar tu vrei doua bete asa cum ti se arata pe la TV si in reviste.

3 răspunsuri:
| loveyourkiss a răspuns:

Alearga, fa genoflexiuni, bea multa apa, mergi pe bicicleta, role...nah multe exercitii.

| NickyDragutza a răspuns:

Pai hmm..ca sa slabesti indiferent unde esti mai plinuta ca sa slabesti trebuie sa mananci mai regulat adica sa nu mananci mancaruri nesanatoase si cu multe grasimi si cel mai important sa faci sport(cum ar fi poti sa alergi in weekend cateva minute pentru inceput ) sper ca te-am ajutat si apropo nu trebuie niciodata sa te simti prost pentru felul in care arati FUNDA?:*:*

| andryandreea a răspuns:

Depinde ce varsta ai..si din ce cauza ai picioarele asa.