| nigel a întrebat:

Am mici probleme in dragoste.sad Eu am o prietena, suntem impreuna dar vreau sa ne sarutam, sincer. eu am mai facut-o pana acum... Cum pot face acest lucru.Stiu ca el nu trebuie planuit trebuie sa vina de la sine. Eu vreau sa ne sarutam si ea vrea. Daar nu stiu cand sa o fac. Ma gandeam sa stam undeva jos, eu sa o iau in brate si sa o ating foarte discret iar dupa aia sa o sarut, Nu stiu daca va merge chiar asa binee. vreau raspunsuri urgeeentt I don't want to see :
FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| KoRoGirl a răspuns:

Ai dreptate, nu trebuie planuit, trebuie sa vina de la sine.Incearca un loc frumos, care sa ii placa ei foarte mult si ai grija sa fie si o atmosfera placuta.Vezi sa nu fie prea brusc sa nu cumva sa o deranjeze asta. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

2 răspunsuri:
| Ramonna18 a răspuns:

O sa mearga chiar foarte bine! fii dragut cu ea, priveste in ochii ei, eventual poti sa te joci cu o suvita din parul iubitei tale... cel mai bine e sa fii natural si sa faci ce simti

| nigel explică:

@Hinata_9597 Omulee, m-ai ajutat complet happy Merci mult happy Pace peace sign