| Anxiousy a întrebat:

am 17 ani (fac 18 in 4 luni) si iubita mea are 16 ani jumate, suntem impreuna de 8 luni si amandoi suntem virgini.Nu am vorbit niciodata sa facem dragoste(sex), eu cred ca asta trebuie sa vina de la sine nu ceva stabilit la o anumita data. Eu unul sunt pregatit pentru pasul asta dar pe ea nu am intrebat-o. Avem joculetele noastre "erotice" unde ne sarutam sanii reciproc, pe gat... Ma lasa sa ii ating sanii,sa ii vad, sa ii sarut, ma lasa sa pun mana pe fundul ei dar niciodata nu ne-am dezbracat de pantaloni, intrebarea este, eu trebuie sa actionez? Cum sa o fac? Sa o intreb? Sa las totul de la sine si eu sa fiu mai "tupeist" si sa pun mana si in zona ei intima? Nu stiu ce reactia ar avea, asa cred ca este prima data, nu stiu happy

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Ba ce mor pe voi astia care cereti funde si nu stiti nici sa scrieti corect. Legati-vi-le in jurul gatului.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca era si ea pregatita pentru asta, facea ea ceva in privinta asta ca sa ti dai seama dar eu zic ca mai bine lasi lucrurile sa decurga de la sine

| GoguSteriade a răspuns:

Va sarutati sanii reciproc?

| RetardedRacoons a răspuns (pentru GoguSteriade):

Probabil e grasan asa ca are si el tate.

| GoguSteriade a răspuns (pentru RetardedRacoons):

E o idee, dar inseamna ca e si transpirat in cazul asta. Ugh...

| Anxiousy explică (pentru GoguSteriade):

Nu sunt gras deloc, am 55KG, cum vrei sa le spun? tate? Poate suna mai urat lol

| Anxiousy explică (pentru GoguSteriade):

De fapt nici tate nici sani, sfarcuri la mine, scuze nu eram atent.

| GoguSteriade a răspuns (pentru Anxiousy):

Ideea generala e ca oricum o dai, tot suna ciudat, adica ea ar trebui sa lucreze la altceva, nu la sfarcurile tale. Acum, ca sa iti dau un sfat serios: daca nu pui problema verbal, nu vei rezolva nimic, n-o sa vina sexul de la sine daca sunteti prea timizi (nu stiu daca e cel mai bun cuvant) sa vorbiti despre asta. Mai intai discutati, vedeti ce vrea fiecare, esti si tu constient ca ea vrea si apoi puteti trece la fapte.

| RetardedRacoons a răspuns:

Cand pleaca la baie profita de ocazia si lasa-te suprins cu maciuca in mana la intoarcerea ei. Atunci tu faci o fata de nevinovat si zici "ooops, dar daca tot am scos-o, nu-i pacat de la Dumnezau sa n-o folosim?" Succes!

| plosnitapufoasa a răspuns:

Eu zic sa va "jucati" si incet incet sa mergi mai in jos. desfai usor pantalonii si incetu cu incetu... daca ea nu se opune inseamna ca e de acord doar ca ii e rusine sa vb despre asta. daca o s-o intrebi si ea e rusinoasa se rusineaza si mai tare. nu mai rezolvi nimic dupa aia.
P.S dupa cum povestesti tu si ea ar vrea. funda?

| GoguSteriade a răspuns (pentru plosnitapufoasa):

Ba ce mor pe voi astia care cereti funde si nu stiti nici sa scrieti corect. Legati-vi-le in jurul gatului.