| AnA_2669 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, m am despartit de prieten acum 4 luni si in acest timp a fost langa mine un prieten comun de'al nostru. Acesta a inceput sa tina la mine si intr'o zi mi a spus ceea ce simte pentru mine, m-am gandit si am zis hai sa incerc, poate l'oi uita pe exu', bineinteles o relatie pe ascuns, zis si facut. Acum am ajuns intr'o situatie aiurea, la fostul tin enorm si as face orice ca sa fiu cu el, dar parca tin putin mai mult si la actualu, face orice ca sa mi fie bine, m am obisnuit cu el. Nu stiu ce sa fac, ii iubesc pe amandoi sau nu! de vreo cateva zile ma gandesc continuu la aceasta situatie, si nu stiu ce e cu mine, va rog frumos sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| AnA_2669 explică:

Nu stiu...nu cred...adica eu nu mi imaginam viata fara fostul, eram o tanara visatoare, cu multe planuri si idealuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Ana.Ai fost curajoasa ca te`ai riscat cu amandoi, insa tu trebuie sa te gandesti la care ti mai mult. Dupa asta, incearca sa fii mai romantica si intreaba`i cu adevarat ce simt pentru tinekissapropo.de la ce clasa si scola esti? OANAAAA

| bamse79 a răspuns:

Actualu, nu ca vezi doamne ti a fost alaturi la greu s-a prefacut doar, a avut un singur scop, si nu e tocmai bine ca s-a dat la tine cind tu erai ranita.nu e barbat. dar daca tu erai bine, ce ai fi facut, te ai fi cuplat cu el?