| anastasiamaximdorian a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutorul vostru(pentru fete)am o reletie cu prietenul meu acum de vreo 2 luni si cam am observat ca dupa act sexual chiar a 2 zi mi s-a umflat burta cam tare (de parca as fi in a 3 luna de sarcina, dar am avut mestruatie) si nu stiu de ce mi s-a umflat asa burta.cine imi spune de ce oare? dau fundita.

8 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Daca v-ati protejat sau esti sigura ca nu a ejaculat in tine, esti doar balonata.

| mona a răspuns:

Te-ai balonat, nu are legatura cu ce ai facut tu...

| DNSK a răspuns:

Pur si simplu esti balonata. Nu vad ce treaba are una cu actul sexual. A fost o coincidenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu-ţi face probleme, eşti doar balonată de la ceva, nu ai cum să fii însărcinată.
Nu are nici o legătură una cu alta.
Te pup!

| e1xtz a răspuns:

O sa ai un baietelll... oare? nu stiu! dar nu ne-ai spus daca a terminat in tine, daca folositi prezervativ. daca iei tu pastile..in fine.pana la urma esti doar balonata..pffff

Răspuns utilizator avertizat
| IepurasPerfect a răspuns:

Pai tu spusesi ca te-a umflat el cu "pompa" cu o zi in urmawinking

| francescamiruna a răspuns:

Ai folosit metode contraceptive? nu cred ca are legatura, nu ar avea cum sa se vada din a 2 a zi asa ca stai linistita:*