| Siracuzia a întrebat:

Am nevoie de cateva melodii romantice, frumoase, de dragoste, cu o mare valoare sentimentala, lente, care sa iti faca sufletul sa iti tresalte ascultandu-le... ceva in genul:Glenn Mederios-Nothing gonna change for you, Richard Clayderman-Ballade pour Adeline sau tot de el-Romeo si Julietta.Va rog frumoslove strucklove struckdau funditahappy
Melodii pure, sincere, frumoase, lente...asa cum se unduie apa.in bataia vantuluilove struck

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Habar nu ai cat am cautat prima melodie, cred ca 2 ani...

Axel Fernando-Amo
Richard Marx-Roght here waiting
Roxette-It must have been love
Faith hill-there will be
Marc Anthony-I want to spend my life loving you-asta e superba