| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Am nevoie de o parere.

Acum vreo 7 luni am fost la Balul Bobocilor. Acolo am dansat cu un baiat de a 9a, ne-am si sarutat din nebunie de moment laughing:p. Apoi am vorbit vreo doua zile dar niciunul nu am pomenit de pupicul de la Bal. La vreo 3-4 zile dupa Bal s`a combinat cu o fata si`si punea poza cu ea la avut. mi-a zis ca e cu ea, in fine. La o luna s`au desp, poate ch mai putin, da` noi nu am mai vb de atunci decat ne ziceam prin scoala "Buna". Apoi s`a comb cu alta tipa. Erau impreuna de vreo 5 luni, tot vedeam p facebook ca ba se despart, ba se imapaca. In fine. oh go on

In seara asta eu aveam la status "O vara fierbinte cu tine e tot ce`mi doresc" pentru un tip pe care`l plac, nu pentru el. Si mi-a zis el ca vrea o noapte cu mine, eu i-am zis ca vreau o vara intreaga, nu doar o noapte. In fine, am vb, am glumit. L`am intrebat daca mai e cu fata aia(pe facebook are married with si numele ei) si a zis ca da. mi-a zis ca i`ar placea sa ne inselam pr, sa ne distram putin. Eu i-am zis ca daca ar fi ceva mai bine ne combinam, si vedem apoiwinking. A zis ca nu stie, ca el ar vrea un pic de distracite doar. M`a intrebat daca m`ai sunt virgina, nu am vrut sa-i rasp.

Ideea e ce sa fac? Sa ma complic pentru o aventura cu el? El cred ca se refera si la sex, sau sa salvez frumos convorbirile si sa fac rost de id`ul prietenei lui si sa-i arat? Adica baiatu` nu mi-a facut nimic, doar ca mi-a vb km aiurea, ca vrea sa ma pipaie si d`astea, ca vrea sa facem nebunii. deci. voi ce a`ti face? Luni as avea intalnire cu el.

Răspuns Câştigător
| Agentulx a răspuns:

Pai in opinia mea de baiat neserios big grin as zice daca il placi sa te distrezi si tu un pic cu el vezi cum se conporta dar sa salvezi si convorbirile daca pana la urma te i-a la misto sau face altceva sa-l poti arde.
Sper ca te-am ajutatwinking
bye

4 răspunsuri:
| ZeWsSs a răspuns:

Ideea este cu el are multa vrajeala si doar vrea o "noapte fierbinte" cu tine asa ca nu se merita sa iti pierzi virginitatea cu el pentru ca nici nu sunteti impreuna si nici nu il iubesti, cel mai bine ar fi sa nu mai vorbiti, si nu are niciun rost sa ii arati conversatiile prietenei lui pentru ca el nu ti-a facut nimic rau in afara de vorbele sale aiurea, si sa nu uiti ca asa fac majoritatea baietilor.

| alexalautner a răspuns:

Eu zic sa nu'ti pierzi virginitatea cu cineva pe care nu placi pentru ca nu o sa poti sa o recuperezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce a fost la bal, a fost cum ai zis si tu nebunie de moment. Tipul nu vroia o relatie cu tine ci doar sa se distreze. Ca si acum. Nu vrea o relatie cu tine, ci doar sa se distreze. E destul de nasol, pentru ca daca faci acest lucru( sa fii "amanta "lui) iesi in pierdere.rau de tot. Odata ca el iese cu 2 deodata, ii oferi lui satisfactia deplina, el poate sa iti dea cu flit oricand pentru ca nu e ceva serios cu tine, pot aparea zvonuri urate despre tine. Multe se pot intampla, dar nu in favoarea ta.

Tipul e o pierdere de vreme si ar trebui sa ii zici si lui asta. Nu iti irosi farmecul tau minunat cu el. Meriti mai mult decat o noapte cu un baietas ce e insetata de distractie.

O zi frumoasa! ai griaj de tine!

| macapelu a răspuns:

Buna. eu sunt baiat, sincer iti zic, eu am 17 ani trec a 11 a, el vrea doar SEX si atat, cunosc foarte bine ategeamentul. Stai foarte atenta, deoarece poti ajunge la o varsta la care o sa intalnesti dragotea adevarata si reciproca, dar noi ca baieti [unii] sunt pretentiosi. si de multe ori isi vor fetele [jumatatiile ] virgine. asa e frumos. daca mai ai vreo nelamurire ma anunti si vorbim.pa