| karinacora97 a întrebat:

Buna lume vreau sa va cer sfatul imi place de un baiat andy si am vrut sa ma comb cu el i-am zis ce simt pentru el si l'am intrebat daca vrea sa fie cu mine si a zis ca nu stie in fine l-am lasat 3 zile si dp 3 zile imi zice ca s-a desp recent de pr lui si poate se impaca a zis ca momentan nu vrea sa fie cu mine dar poate in viitor ce sa mai faccrying

Răspuns Câştigător
| backdowntozero a răspuns:

Esti tanara, baieti mai sunt, mai bine nu te complici cu un tip care se gandeste inca la fosta lui prietenawinking

1 răspuns:
| backdowntozero a răspuns:

Esti tanara, baieti mai sunt, mai bine nu te complici cu un tip care inca se gandeste la fosta lui prietenawinking