| ZzzAlexandraZzz a întrebat:

Buna,TPU!
Am nevoie de o parere,fostul meu iubit mi-a cerut sa facem dragoste,bine nu mi-a zis pe direct,m-a intrebat daca mai sunt virgina si eu i-am spus,,da" apoi m-a intrebat daca mai vreau sa fiu si alte chestii,dupa aceea am acceptat,si el a fost bucuros apoi imi spune ca ma vrea si ca asa o sa ne cunoastem mult mai bine.
Dupa mi-am facut un fb fals si am vb cu el.
Tot ii trimite-am pupici si inimioare apoi imi cere o poza cu mine,i-am trimis a vazut poza apoi il intreb,,cand o facem si noi?" iar el nu mi-a raspuns.
Deci ce vrea? ca dupa,,partida" sa ramana cu mine, sau doar asa o aventura? :3
Si mentionez ca mie mi-a cerut o poza fara sutien si i-am trimis o poza de pe un site, dupa ce a vazut poza mi-a trimis,, >: :* " si dupa nu mi-a mai spus nimic.
Dau funda! :* :*

14 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Normal ca vrea doar o aventura. Nu ti-e clar din modul de abordare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cat timp esti cu el?

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

"Am nevoie de o parere, fostul meu iubit mi-a cerut sa facem dragoste"
Fostul...nu inseamna ca s-au despartiti?
Nu stiu mai Alexandra, tu nu prea gandesti bine de loc, el vrea o aventura iar tu nu pricepi si ne intrebi pe noi, nu-i trimite poza, ca na... poate nu ii va placea si ramai si fara partida.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Bun, atunci cat timp a fost cu el.
mersi de observatie

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu era o observatie, era o intrebare, l-a numit 'fostul" desi intrebarea a fost pusa facand referire la un actual iubit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Las-o balta!
M-ai zapacit de tot!

| Vektor a răspuns:

Pune-te tu in locul lui. daca as primi o poza cu o pereche de tits misto, fii sigur ca m-as gandi de 15 ori cum sa fac sa nu aflii tu ca am tras o buca unei bunaciuni.
mai incolo ai sa te plangi ca vezi doamne el te inseala(din vina ta) laughing

| ZzzAlexandraZzz explică (pentru Vektor):

Hmm,nu prea am inteles ce vrei sa spui.

| TeckTonik997 a răspuns:

Nu am inteles bine. poza i-ai dat-o de pe contul tau sau de pe fake? oricum greu de spus. daca ti-a cerut tie poza, e posibil sa vrea mai mult, daca a cerut-o "fetei misterioase" vrea distractie cu oricine apuca

| NoNameexd a răspuns:

Normal ca vrea doar o aventura, normal ca devine tot mai interesat pana ajunge sa aiba ceea ce si-a dorit, ca mai apoi sa te lase si sa te ignore. Faci cum crezi tu, dar ar fi mai bine sa nu faci ceva ce dupa o sa regreti, stiind ca nu mai poti da timpul inapoi.Bafta!

| ZzzAlexandraZzz explică (pentru NoNameexd):

Pai uneori simt si eu nevoia sa petrec o noapte cu el straight face laughing

| BornToBeLoved a răspuns:

laughing ce nebunielaughing da ti o tare

| Miladincaa a răspuns:

Din ce ai descris iubitul tau pare sa fie cam fustangiu, ai avut o idee buna cu fb fals. Acum sper ca esti destul de desteapta sa realizezi ca de fapt nu vrea decat sex. Pribabil ca la inceput te-a luat pe ocolite, doar era interesul lui sa capeti incredere in el, ca mai apoi sa iti spuna cat de mult te vrea. Nu te lasa insa amagita de cuvintele lui frumoase si inselatoare! Da-ti seama ca dupa ce se va termina totul el va fi cel castigat, iar tu vei ramane si ca mandria terfelita si cu gandul amar ca ti-ai daruit inocenta unui neispravit. Nu merita! Exista o multime de baieti in lume, sigur vei gasi unul care sa tina cu adevarat la tine.