| Zennooonn a întrebat:

Am nevoie de un răspuns sincer din partea voastră. vorbesc cu un tip de vreo 4 zile,el mi-a scris de fiecare data,zilnic. chestia e ca după ce ma întreabă ce fac îmi răspunde foarte greu la mesaje. mai mult,eu sunt cea care tot aduce in discuție noi subiecte. Nu știu ce sa înțeleg. El îmi scrie zilnic, dar când vorbim răspunde destul de tarziu și relativ sec.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si sa vreau sa te mint nu as sti ce sa-ti spun. De parca eu as fi tipul si trebuie sa-ti dau socoteala.

| AshuraElric a răspuns:

...playing hard to get sau reformuleaza de cateva ori raspunsul.