| ANDYhelpnow a întrebat:

Buna TPU am o colega in clasa si imi place foarte mult de ea, are incredere in mine adica mi-a spus unele lucruri, nu stiu daca ma place cam dupa ce sa imi dau seama ca ma place...? dau 3x funda

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Se pare ca toata lumea e de acord ca fata te cam place si daca esti si singurul baiat caruia a indraznit sa se destainuie, atunci sansele tale cresc.
Tu de ce nu ii spui adevarul?
Spune-i c-o placi, pentru ca ea acum asteapta s-o faci.
N-o lasa prea mult sa astepte, fetele nu exceleaza in rabdare!
happy

4 răspunsuri:
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Daca deja ti-a spus unele lucruri are o atractie fata de tine happy
Pentru ca gandeste-te asa : Putea sa ii spuna unei fete sau oricarui alt baiat din clasa, dar te-a ales pe tine happy
Si iti poti da seama si daca mereu vorbeste cu tine, sau in timpul orelor se mai uita la tine happy sau dupa felul in care vorbeste cu tine! Si daca atunci cand vorbeste cu tine, ea mai si zambeste, ai sanse mari ca fata sa te placa!

Bafta kiss

| ANDYhelpnow explică:

Adica a mai spus altor fete dar cred ca sunt singurul baiat care i-a spus

| bicdghwa a răspuns:

Cum se comporta cu tine, adica daca este vesela mereu in preajma ta, si rade cand faci o gluma, sau ma rog..., altceva, inseamna ca te place. Oricum si tu trebuie s afaci ceva ca sa te placa, nu primesti pe degeaba dragostea, daca se ia cineva de ea trebuie sa o aperi, sa o mai ajuti la teme daca nu stie... Ok, ai inteles tu, oricum raspunsul meu esteca, da, te place, mai ales daca ti-a pastrat si niste secrete, nu stiu cate fete in ziua de azi pot face asta! Funda?

| MaryaS17 a răspuns:

Increderea nu este chiar un lucru clar ca te place adica si doar prietenii buni isi spun unele lucruri.