| Kitten1234 a întrebat:

Buna TPU.Am o dilema.Sa incep cu inceputul, am 13 ani si sunt fata,imi place de un baiat, e cu un an mai mare de cat mine, adica are 14 ani.Ne cunoastem de 9 ani si am copilarit impreuna.Totul a inceput de la niste postari pe facebook cu chestii romantice,nu am bagat in seama, dupa incepea sa se comporte ciudat in preajma mea...nu intelegeam de ce,cand ii puneam o intrebare se inrosea si cateodata nu se uita la mine cand raspundea tocmai pentru a nu inrosi, peste aproximativ 2 saptamani am inceput sa simt si eu ceva pentru el.din ce in ce mai mult,vreau sa ii spun ceea ce simt pentru ca daca nu o fac acum, o alta fata mi-l poate lua..si nu vreau asta.Nu pot sa ma duc pur si simplu sa ii spun ca il plac, nu e asa de usor cum pare.Chiar daca nu o sa fim impreuna deoarece avem varste fragede, macar sa stie ce simt penteu el. Puteti sa imi dati niste sfaturi cum as putea sa ii spun indirect ceea ce simt pentru el? Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Anca8MinYoongi a răspuns:

Hmm...ai putea sa rogi o prietena sa te ajute.Ar fi cam doua metode nu foarte complicate:
1)Prietena aleasa de tine sa il "pandeasca" si cand e singur sa ii spuna subtil baiatului ca il placi.
2)Sa faci o "conversatie falsa" in care sa ii spui unei prietene cat de mult il iubesti pe baiatul ala, ca ai face orice pentru el, etc. si sa fotografieze conversatia si sa o trimita baiatului.(ca sa vada ca il placi) Eu am incercat metodele happy

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Invita-l la tine acasa la un pahar de vin

| Kriss96 a răspuns:

Tu la 13 ani ar trebui sa joci jocuri cu barbie si sa te uiti la desene. Iti arde de niho niho de la varsta asta?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Kriss96):

Asa faci tu in timpul sexului? niho niho?

| Kriss96 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Grohaie mai incolo draga mea.