| Sabry a întrebat:

Am o intrebare cam "personala". Deci: as vrea sa stiu la ce varsta ati facut sex prima data si la cat ar fi mai bine sa faci. Daca nu vreti sa raspundeti aici puteti sa-mi trimiteti un mesaj. Va pup! :*

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Dupa 18 ani, ambele raspunsuri!

| Rebecca a răspuns:

Din intrebarea ta inteleg ca nu esti sigura. uite iti las un mesaj privat si vorbim. ok?

| Anileda a răspuns:

Cum ai zis si tu, este personala!
Dar ca sa fii tu linistita nu mi-am inceput-o.

| YourDailyApple a răspuns:

Prima oara la 14 ani am facut-o cu profesoara mea de algebra in WC-ul scolii, a fost super-tare, la inceput nu am vrut pentru ca era urata cu spume si o babaciune pe undeva la 60 de ani dar nu am avut incotro pentru ca a amenintat ca ma lasa corigient, asa ca am prestat happy A dracul bagaboanta.

| blabal a răspuns:

Ideal e sa faci sex cu cine trebuie cand trebuie adica nu conteaza varsta dar ok ar fi dupa 14-15 ani depinde de fiecare in parte.eu mi-am inceput viata sexula la 16 anisori! sa fi iubita! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu am 15 ani sunt baiat si nu am intretinut relatii sexuale si nu ma grabescwinking