| NicollNikkyKv a întrebat:

am o intrebare

cand am fost la toaleta si m-am sters am avut ceva lichid alb pe hartie. oare ce este app nu mi-a venit ciclul inca.

Răspuns Câştigător
| ChocolateHeart a răspuns:

Este foarte bine sa iti curga acel lichid.Asta inseamna ca vaginul se curata singur.Nu-ti fa probleme:*

6 răspunsuri:
| Daysee a răspuns:

Era maioneză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice fata are acel "lichid" deci nu te speria happy

| LineGuide a răspuns:

E normal sa mai fie lichide ciudate in vagin, deoarece acolo se foarmeaza tot felul de substante, deci nu te speria!
Mult noroc!

| SmokeyEye a răspuns:

Secreţiile vaginale sunt normale şi reprezintă modalitatea prin care vaginul se curăţă singur. Totuşi, anumite tipuri de secreţii sunt semn de boală. Află ce e normal şi ce nu! caută pe net despre secreţii vaginale|

| Mlov3u4ever a răspuns:

O sa iti vina menstruatia in curandbig grin.happy..stai linistita

| Ady2098 a răspuns:

E normal.