| catalin_giban a întrebat:

Oare am pierdut o sarcina? Tot incerc sa raman gravida de ceva vreme incoace. Ieri, in timp ce eram la toaleta (pentru... treaba mare – scuze ), am simtit ca elimin ceva cald si vascos, nu putea fi pipi. Cand m-am uitat pe hartie, erau cheaguri de sange...Ciclul menstrual mi-a intarziat, dar nu cred ca a venit ieri, ca azi n-a mai curs nimic...Nu stiu ce a fost, help!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gabimaris a răspuns:

Este posibil sa fi fost o pseudo menstra, se mai intampla dupa instalarea unui ovul fecundat, cu siguranta ginecologul iti va spune de ce natura este scurgerea daca ii vei furniza mai multe date ( ultima menstruatie, frecventa menstrelor si alte manifestari si simptome) sanatate! astept vesti!

| giulietta a răspuns:

Parerea mea e sa consulti repede un ginecolog si sa-i explici totul asa cum ne-ai facut-o noua! doar el iti poate spune ceva sigur.prin consultatie! .bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum e? ca daca erai insarcinata si ai patit ceea ce ai povestit, sangerarea nu se oprea.sangerai in continuare pentru ca uterul trebuie sa se curete.eu asa cred. poate esti racita, sau ai vreo infectie ceva...mergi la medic.este cel mai indicat.nu poti sti ce a fost si sunt sigura ca tii la sanatatea ta.bafta!