| Benedic_Edoardo_1976 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare. Este o colega de clasa care imi place dar nu stiu cum sa o cuceresc de obicei o fac sa rada vorbeste mereu cu mine dar nu prea cred ca ma iubeste.....cum sa imi dau seama? ......si cum sa o inreb daca chiar ma iubeste?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Of puisorule, esti prea mic pentru iubire, la varsta ta trebuie sa te distrezi cu relatile nu sa le iei in serios

| neutrino a răspuns:

Un asemenea raspuns nu ai cum sa-l afli decat daca o intrebi direct: fata, ma iubesti sau nu? Dar ce te faci daca ea iti raspunde afirmativ?

| Suck a răspuns:

Trebuie sa petreci mult timp cu ea, sa o faci mereu sa zambeasca si sa ii spui asa subtil ca o placi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu abia stii ce porti in pantaloni si vrei iubita Si cu ce o satisfaci? Cu limba? Mai bine maturizeaza-te. Apoi iubita.

| IoanaIonicaIoa a răspuns:

Fii sincer cu ea! Spune-i pur si simplu ca o placi! Va aprecia ca ai avut curajul sa-i zici! Daca simte acelasi lucru ca si tine, iti va spune, daca nu, asta e... Mai sunt si alte fete