| alexaalexandra a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa. el se uita mereu la mine dar la fel se uita si la colega de banca si cu colega aceasta mai vorbeste si rar se mai baga in seama cu ea. cu mine nusad
ce credeti? ii place de ea nu?sad

1 răspuns:
| Farcas a răspuns:

E posibil sa ii placa de ea.Si eu am patit la fel ca tine cand am intrat in clasa a 10, tot ma privea un coleg nou, am crezut ca ma place, dar am aflat pana la urma ca nici vorba de asa ceva.Mai asteapta un timp, sa vezi daca nu cumva o sa intri cu tine in vorba daca nu da nici un rezultat, lasa`l in pacehappy