| anonim_4396 a întrebat:

Mie si prietenei mele ne place de doi baieti (gemeni) in fine mie imi place De y si ei de x. Eu ii vedeam des acum doi ani cand mergeam la cantina scolii cu ei dar a inceput sa ne placa de ei la patinoar. La patinoar mergeam impreuna cu o prietena de a noastra si ei tot se impingeau acolo. Bun, acum cateva zile inainte de zilele orasului prietena noastra s-a imprietenit putin cu x. Iar asta pentru ca ei o tot fac *** pe o fata cu care statea prietena noastra si in fine vorbeau despre ea si sau imprietenit. Bun, prietena noastra a spus ca ne ajuta sa putem fii impreuna cu ei, fiindca noi am vorbit doar pe fb si conversatii foarte scurte. Chestia ca pe atunci adica prin ianuarie y era foarte nesuferit adica ne tot facea pitice desi eram de aceeasi varsta ca el dar in clasa mai mica. Bun dar acum as putea sa zic ca ii place putin de mine dar vreau parerea voastra. Deci ieri m-am dat cu prietena mea cea mai buna pe ceva carusel freestyle iar eu ma abtineam cu greu sa nu tip fiindca erau jos si se uitau la noi zambind. Ei erau cu o fata de la dansuri si langa ea erau ei (cel putin y era ) am vorbit si eu putin cu ea cand am coborat din freestyle iar y radea la glumele mele si se uita la mine. Iar inainte nu facea asta, deci era super nesuferit mai demult. Iar astazi am fost si cu prietena acea care e amica cu x iar ea cand s-a dat jos din free style eram cu prietena mea cea mai buna si erau si ei in fata noastra. Prietena mea spunea ca era sa moara si eu ii ziceam ca nu mori si in fine alte chestii iar y iarasi a ras si s-a uitat frumos la mine. Okay, stiu ca e o descriere de copii, dar vreau parerea voastra daca ma place sau nu. Tin sa mentionez ca y e un fel de bad boy iar x e simpatic. Iar y se ma uita cateodata la mine pe ascuns. Scuzati pentru descrierea de copil, si daca nu se intelege nimic, this is the life xD Funda! Ahh da si va rog cate mai multe raspunsuri si sfaturi mai ales ca prietena noastra iau chemat maine cu noi in oras si ar fi prima oara cand vorbesc cu el in viata reala.

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Poi o sa vorbesti si o sa iti dai seama pe parcurs daca te place sau nu, nu ai cum sa iti dai seama acum, fiindca el nu te cunoaste destul ca sa te placa si nici u pe el, poate i se pare ca esti okey da pana nu stie mai mult despre tine nu ai de unde sa stii. O sa iti dai u seama la intalnire, si nu uita un badboy o sa fie mereu un badboy.