| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu iubirea asta nesuferita. Acum o luna si ceva am cunoscut un baiat dragut. Nu vreau sa-i spun numele, e multa lume cunoscuta pe TPU si nah. Deci... l-am cunoscut cand am iesit cu fetele afara. El era deja cu o prietena de-a mea si nu le puteam strica asta daca el era fericit. Am vorbit pe facebook, unde el mi-a marturisit ca nu prea o place pe acea fata. Mi s-a luminat fata normal, crezand ca avem vreo sansa. Am discutat mult timp despre astasi am hotarat sa ne dam o sansa impreuna. Imediat cum a aflat fosta lui au inceput problemele, ea si prietenele ei inventand lucruri nemarginit de false, astfel facandu-l sa se indeparteze de mine. Ma rog, la un timp am lamurit si asta, totul revenind la normal. In acest timp cand eu eram implicata in certuri o prietena buna de-a mea s-a cuplat cu un baiat cam nou in sat. Ma inteleg foarte bine cu el, imi este ca un frate mai mare. Acum cateva zile, imediat cu s-a terminat anul scolar am iesit afara. Eram intr-o rochita noua, cumparata de sora mea special de ziua mea, si cu niste tocuri rosii. Ma rog, am primit complimente cum ca aratam ca o printesa si chestii, dar el nici macar un cuvant nu a scos. E ciudat fiindca de la iubitul prietenei mele am primit multe complimente, chiar a zis ca m-ar lua la un vals daca ar avea muzica laughing. Ma rog, am stat ceva timp la colt, eu stand in spatele lui, sprijinindu-ma de el. El se uita intruna la mine si nu stiam de ce. Alaltaieri tot asa am iesit afara cu gasca la colt. El are o bratara care a jurat ca nu o da nimanui si care-mi place. M-am rugat putin de el sa mi-o dea, nu a vrut asa ca m-am bosumflat si el mi-a dat-o. Tot in acea seara a iesit D.(iubitul prietenei mele). Eram cam suparata fiindca mama mi-a dat o veste soc si cred ca el a fost singurul care a observat si a incercat sa ma inveseleasca. Mie imi place sa privesc luna plina si alaltaseara era. I-am aratat si am inceput sa ne ciondanim ca nu e plina sau ca e. Ma rog, m-a sunat mama sa vin acasa fiindca era aproape 23 si eu trebuia urmatoarea dimineata sa merg la control. Mi-am luat la revedere de la gasca si D. a venit sa ma pupe pe obraz in timp ce baiatul de care-mi place statea ca prostu la colt si privea. Ieri a fost cea mai nasoala zi. Dupa controlul de dimineata am aflat ca am asm si aseara el s-a comportat ca dracu cu mine, de parca eram un gunoi pentru el.
Acum, vreau sa-mi spuneti parerea voastra... Am vreo sansa cu el? Ma place?
Imi pun intrebarile astea in fiecare zi si nu primesc niciun raspuns.
Va multumesc pentru atentie si imi cer scuze daca sunt greseli gramaticale.
Dau funda pentru raspunsul cel mai sincerlove struck.

Răspuns Câştigător
| anonimcusangerece a răspuns:

Sincer? Iubitul tau e un magar. Cum sa nu te bage frate in seama?!?!? Daca se poarta ca un nesimtit cu tine e clar ca nu te merita. Deci... fara suparare eu zic sa ii cumperi niste papuci draguti si sa-i inmaneziwinking Sper ca nu te-ai suparat dar eu spun lucrurile pe fata thinking Te pup! :* Bafta!

| Geeeoo a răspuns (pentru anonimcusangerece):

Nu e iubitul meu -.-. Si nu m-am suparat :*

1 răspuns: