| Muffin_3405 a întrebat:

Buna TPU happy
Am o intrebare pentru baieti ( pot raspunde si fetele ) big grin

Ce gen de fete va plac?
Fetele care sunt mai baietoase adica care asculta rock, bea (nu in cantitati foarte mari, doar atat cat este necesar sa se simta bine la o petrecere ), sunt de gasca, amuzante, poti avea incredere in ele, umbla mai mult cu baietii decat cu fetele, nu le place sa barfeasca si mai fumeaza (ocazional doar).

sau va plac :
Fetele care sunt fitoase si pe interes, care umbla numai cu baietii/fetele cu bani, care se cred perfecte, se lauda mereu, dar totusi care arata bine (chiar daca sunt false).

Astept pareri. si dau si funda! happy

Răspuns Câştigător
| Buffy08 a răspuns:

Pai, cred ca as prefera: o fata draguta [nici urata nici frumoasa. daca e frumoasa (superba) e fitoasa... deci on the phone, putin timida [uneori prea mult strica dar la unele asta le e farmecul ^^], nici baietoasa dar nici foarte feminina, amuzanta, de treaba, de inceredere, care sa nu fi stat cu jumate de cartier/scoala/liceu. funda? :]

8 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Imi plac fetele rolling on the floor)) asta spune tot big grin

| Narcis2007 a răspuns:

Prima varianta, daca nu ar bea si fuma ar fi o fata perfecta...

| DeeaBlondiii a răspuns:

Prima varianta...Dar baietii o sa zica tot prima dar cand vad 2 fete din aceste 2 categorii diferite normal ca o sa uite la forme si o sa aleaga 2oh go on:*

| calin3003 a răspuns:

Niciuna din categorii ...prefer fetele cumintzi, feminine, nematerialiste si fara fite

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

O alta combinatie :sa asculte rock/metalbig grin si sa fie cuminte, timida... ma rog.asa ca mine tongue

| iulia_7948 a răspuns:

Eu ascult rock din adolescenta si nu sunt baietoasa. am o sg pereche de pantaloni in garderoba, restul sunt rochite. de baut beau, dar niciodata nu ma imbat. nu beau bere in public, e doar un pitic pe creier de-al meu. muzica nu are legatura cu caracterul fiecaruia. sunt si rockeri imputiti si inculti.

| georgik99 a răspuns:

Ia ghici... prima varianta... crede-ma daca ar vrea una de aia fitsoasa sa fie cu mine si daca m-ar iubi nu as accepta sa fiu cu ea. Nu neaparat baietoase dar.sa fie amuzante de gasca, de incredere. ma intelegi