| teodora200004 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi. Acum 2 luni am cunoscut un baiat super dragut, talentat si pentru mine e PERFECT love struck Dar e mai mic ca mine cu un an si, nu prea cred ca ma place. Adica ne-am intalnit la spital, cand m-am operat de apendicita laughing
Jucam carti, iar eu stateam langa el si nu eram atenta DELOC la joc pentru ca ma concentram la el rolling on the floor Si eu ramaneam ultima si pierdeam. El ma ajuta la joc, adica jucam POPA PROSTUL si el cand vedea ca pune cineva cartile jos imi tragea si mie mainile jos love struck. Apoi, am mai discutat. Cand a plecat de la spital a venit la mine si a zis :"Hai nu vrei sa te pup?!" Si eu am zis : "Ba sigur ca dalaughing " Ce credeti ma place? Adica am mai vorbit cu el o gramada si e prieten cu un coleg de-al meu dar el i-a zis lui ca nu ma place crying Oare chiar nu ma place? Aaaa...si de vreo 4 zile numai pe el il visez in continuu si o colega mi-a zis ca daca visezi pe cineva consecutiv inseamna ca te place rolling on the floor Voi ce credeti? big grin Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Doar pentru ca te ajuta la un joc de carti nu inseamna neaparat ca te place. Faptul pentru ca a venit la spital pentru a te vizita inseamna ca tine la tine si vroia sa vada cum te simti.pana acum nu se intelege decat ca sunteti doar prieteni buni, dar tu ar trebui sa faci primul pas si sa ii spui ca il placi daca el nu intervine.Si faptul ca il visezi inseamna ca il iubesti mult, nu neaparat ca si el pe tine.Bafta!

| teodora200004 explică (pentru がさいゆの):

Merci happy

| がさいゆの a răspuns (pentru teodora200004):

Fundita daca nu te superi?sad

| teodora200004 explică (pentru がさいゆの):

Ti-am dat-o :*

| がさいゆの a răspuns (pentru teodora200004):

Mersi big grinD

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Chestia cu visul nu are legatura.Inseamna ca te gandesti la el.Iesiti in oras toti 3 apoi ii spui colegului tau sa plece(din timp asta tot programat). Ramaneti voi 2 singuri si vorbesti cu el.

| Cristiann25 a răspuns:

Spune-ne in primul rand cati ani ai!