| HappYorSaD94 a întrebat:

Am o mare, mare problema. Ma numesc Adi, 21 ani, si sunt un om, copil foarte complicat. La varsta asta, pot spune ca n-am avut niciodata nici o prietena. Tot timpul, nu numai cu fetele, am incercat sa ma dau bine pe langa ele, si am incercat sa arat ceea ce nu sunt. Am incercat sa par "un alt om" si chestia asta a dus la o intorsatura foarte nasoala. De curand am descoperit o fata, de care-mi place foarte mult (colega-servici). Am comunicat cu ea pe facebook ~1 saptamana, totul frumos pana la prima iesire. Dupa prima iesire, parca totul a fost distrus. Am incercat sa par "mare" in fata ei, si asta a dus la un rezultat negativ. Acum fata, nu prea ma mai baga in seama, si stiu ca nu prea mai vrea sa aiba de-a face cu mine. Sunt un om care pune mult suflet pe ceea ce face, si stiu, stiu ca am gresit, si chiar as vea sa ma revansez, dar scazand foarte mult in ochii ei, nu stiu cum as putea s-o mai fac. Va rog frumos, imi puteti da niste idei, cum as putea s-o scot la capat? Ce as putea face pentru a reveni la momentul in care eram foarte comunicativi, si "ne simteam" bine. Multumesc. Si scuze pentru prea multa vorba happy O zi buna.!

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Invit-o in club beti pana va imbatati si apoi faceti sex mare branza, esti student esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri

| R0R0 a răspuns:

Scrie-i din nou pe facebook.
Spune-i doar adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te-ai da ce nu esti nu stiu, adica nu cu totii visam la persoana aia care sa ne dea toata libertatea de exprimare si sa ne simtim in largul nostru? laughing

Du-te la ea cu un buchet de trandafiri, cere-ti scuze ( plus niste explicatii d-alea " nu sunt eu asa tralala " ) si invit-o la cina

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Trebuie sa ii spui in fata ce ai de zis. Fara mesaje, fara facebook sau alte modalitati " Maricico, stiu ca daca ar exista o scara de la 1 pana la 10 eu am dat-o in bara cam de un 10 + o treapta,ce ar fi daca am relua asta,pentru ca te consider o tipa misto si mi-ar parea rau mai tarziu daca te-as vedea in bratele cui nu te merita". Te uiti in ochii ei,nu lasi capul in pamant.O sa zica da. Bafta, si ai grija ce faci la date, propun sa o impresionezi placut iar daca tu simti ca vrei sa o iei de mana sau sa o saruti, fa-o.O sa aprecieze mai mult curajul ca si ezitarea, iti garantez eu.

| neacsumihai2009 a răspuns:

Lasa-i putin timp, apoi fii sincer cu ea. Deschide-te

Alta varianta nu prea ai

| Bibble a răspuns:

Fii tu! Si fa-o sa rada, ascult-o. E o prostie ideea asta de a te feri de "friendzone". Fetele se indragostesc foarte repede de cineva care le asculta, le face sa rada si le dau sfaturi

| AndreeaEeeea a răspuns:

Nu incerca sa fi alt om, spune-i cum esti cu adevarat si de ce ai nevoie, daca te prefaci a fi altcineva asta se vede...si ai de pierdut.