| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am o mica nedumerire,de ce prietena mea nu vrea sa ma vada la ea in casa,nu am paduchi sau ceva laughing) ea a fost la mine e totul ok dar de ce nu vrea sa mergem si la ea,adica de exemplu a zis ca este singura acasa si eu i-am zis in gluma ca o sa merg la ea,cand a zis asta a zis "ce? cum sa faci asa ceva" eu unul nu inteleg adica nu stiu ce ar putea sa aiba, poate voi ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Ani4you a răspuns:

Eu cred ca nu vrea sa vi la ea acasa pentru ca ii e rusine de casa ei poate ca a vzut ca tu ai mobila frumoasa si casa frumoasa si ea are o casa mai modesta si de asta nu vrea, sigur aveti o relatie care e la inceput si de asta ii e rusine de tine sau daca aveti o relatie de ceva timp atunci poate nu stiu parintii ei de tine.

11 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

Ea,a zis ca stiu...

| XVCDG a răspuns:

Si cum ar trebui sa pun intrebarea"Scumpo, de ce nu ma lasi sa vin la tine?"?

| Oana92 a răspuns:

Parintii ei stiu de tine? Sunt de acord cu relatia voastra?

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

2 Variante : 1 Ii e rusine, de propria casa, nu vrea sa-ti arate ceva 2. nu vrea sa te prezinte parintilor daca inca nu stiu big grin

| Metalheadforever666 a răspuns:

Poate are ceva in casa si nu vrea sa-ti arate laughing oricum trebuie sa o intrebi de ce nu te lasa in casa ei.

| AndrewAndy a răspuns (pentru Metalheadforever666):

Mda, da, da...un portal magic are in casa...care duce la o baza cu armament sovietic. Daca intri in casa la ea trebuie sa te omoare dupa aialaughing

| AndrewAndy a răspuns:

Exista doar un singur raspuns: tata straight face

| meatloaf a răspuns:

Probabil locuieste itr-un loc de care ii este rusine, ori are o situatie financiara foarte proasta care se reflecta in casa, Nu trebuie s ao condamni pentru asta.cand se va simti pregatita si va prinde incredere in tine ca ii esti aproape indiferent ce s-ar intampla te va lua la ea.

| catwomen69 a răspuns:

Poate îi este ruşine de ceea ce are ea în casă şi de care este diferenţa între voi doi. Nu trebuie să te simţi prost, dacă ea nu vrea, nu poţi face nimic să schimbi asta. Baftă!

| Nici15 a răspuns:

Ce ar fi sa o intrebi pe ea? probabil parintii sau situatia ei financiara si ii este rusine.