| Akid a întrebat:

am o mica problema. plac un baiat, si nu stiu cum sa fac sa fiu cu el. situatia este aceasta: il vad zilnic
la scoala si ne bagam in seama cu foarte mici gesturi gen: priviri, zambete etc. (fara sa vorbim)
am numarul lui dar nu stiu cum sa il abordez fara sa par disperata dupa el. Sugestii?

2 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Leaga-te de random situations.De ex: Il suni si ii zici
-Auzi ma x ce tema ne-a dat la mate ca am uitat.
-Poi y ne-a dat (...)
-Mersi, apropo tu ce mai faci(...)poti sa vi cu mine in oras diseara?

Si restul e maginehee hee. Mult noroc! Sa ai parte de numele tau de pe TPU!

| SecretColors a răspuns:

.Poi de obicei baiatul ar trebui sa alerge dupa o fata nu fata dupa baiat.Deci parerea mea daca iar fi placut lui de tine ar trebui de mult sa il zica ceva odata si eu data dar acum depinde ce tip de baiat e.
P.Sbig grineci daca vrei sa fi cu el suna-l(ca ai zis ca ai numarul)si date usor pe langa el acum depinde ce fel de persoana e(poate sa fie si din acea care il spui direct cal iubesti. Poate sa fie si din acela care trebuie sa te dai usor usor pe langa el pana ajungi la inima lui). Deci Speer ca te a ajutat si Bafta in Dragostewinkingwinking