| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Buna TPU, am o nelamurire, in urma cu o saptamana jumatate am facut sex neprotejat, de o saptamana ma dor sanii in parti(simptom comun premenstrual) am avut ceva cosuri, am avut cateva crampe de intensitate medie spre mica. In schimb e o chestie ce nu inteleg si ma streseaza, in urma cu doua zile dimineata cand am fost la baie si m-am sters pe servetel se putea observa o linie rosie, usor palida. Stiu ca exista acea sangerare de implantare si as vrea sa stiu daca sunt sanse ca acea sangerare sa fie de la implantare. Tin sa mentionez ca la inceputul mentrustiei sanii incetau din a ma durea apoi cand ma stergeam era acea dunga vizibila rosie de sange pe servetel si dupa cateva ore imi venea in schimb acum nu s-a mai intamplat acum si inca ma dor sanii.
Ce ar putea fi? S-a mai confruntat cineva cu asta?

2 răspunsuri:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cel mai sigur mergi la un consult, chiar nu pricep ce este în mintea celor care o fac neprotejat.
Știi la ce riscuri te expui?
Pe lângă o sarcina nedorita, poți lua pana și bolile cu transmitere sexuala și asta doar din propria prostie.