| DanTheBeast a întrebat:

Buna TPU am o problema.Am 16 ani si inca n-am avut nicio prietena(nu-m-am sarutat niciodata),ieri am iesit cu o fata care vrea sa fim impreuna,cand am condus-o acasa atunci era momentul sa o sarut,voia si ea(dupa cum se uita la mine), n-am avut curaj si am imbratisat-o doar si am plecat.Ce sa fac sa am curaj data viitoare, e foarte greu. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Incearca si treci peste starea asta de timiditate si sarut-o, sa va simtiti amandoi bine.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Data viitoare, atunci cand vei mai face asemenea gafe, sa te intorci si sa pupi fata.

| DanTheBeast explică (pentru neutrino):

Data viitoare vreau sa nu mai fac gafa asta

| SimonaQs a răspuns:

Esti mascul sau ce mai esti? Curaj! Fata te doreste. Ia-ti inima in dinti si sarut-o. Poate te va ghida ea si nu.ti va fi greu.

Bye Bye :* :*