| EuGaby98 a întrebat:

Buna TPU:Am o problema am o prietena care cred eu ca il place pe baiatul pe care il plac si eu care trebuie sa fie gesturile ei ca sa pot sa imi dau seama daca il place?

FUNDA!winking

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Intreab-o direct in fata daca il place - si ia in considerare raspunsul invers(evident nu-ti va zice adevarul) daca zice da e NU daca zice NU e da raspunsuwinking

| December a răspuns:

Pai urmareste-o si vezi daca sta mai mult de vorba cu el decat de obicei, daca-i zambeste mai des, daca rade la glumele lui etc. Daca cumva te asemeni cu ea ca si caracter, atunci e si mai simplu. Te gandesti cum te-ai comporta tu cu baiatul respectiv si vezi daca se comporta si ea la felhee hee