| gabytza8 a întrebat:

BUNA TPU:Am in clasa doua fete care barfesc etc(niste c*rve),una dintre ele a fost cu baiatul pe care il plac (eu cred ca ma place acel baiat),el i-a zis verei lui (cea mai buna prietena a mea) ca numai vrea sa fie cu ea,ele mereu zic,am vorbit cu X (baiatul pe care il plac),mi-a dat cu palma peste fund,sunt cu X,lasa-l pe X al meu...,vrea sa mka enerveze, puteti sa imi ziceti ceva ca sa le pot reprosa, va rog ofer fundita!winking

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Tot ce ZIC, poate vrei sa spui.si nu vad de ce te agiti atat! daca baiatul ala te place o sa fie cu tine, daca nu nu. razbunarea este arma prostului.si nu cataloga atat de drastic. nu cred ca esti mai mare de cls a 8a, si in plus, nu poti cunoaste ceea ce fac si nu acele fete.

2 răspunsuri:
| pursisimpluAlex a răspuns:

Daca tu zici ca fetele alea sunt mai "usuratice" si lui i-a placut una dintre ele eu zic sa stai departe de el.happy

| gabytza8 explică:

Apropo am uitat sa zic tot ce zice fetele acela sunt miciuni stiu de la baiatul respectiv