| AnonimusAnonim314 a întrebat:

Am o problema.Eu ssi un baiat suntem prieteni dar el ma ia in brate si a pupa,cateodata ne tinem de mana dar cand vine vorba sa ne sarutam spune ca m-ar saruta si vrea asta dar nu o face pentru ca nu vrea ca mai incolo sa ne certam si sa pierdem orice relatie.Ce sa fac sa-i creez o dorinta arzatoare ca sa a sarute sau sa-l excit, sa cedeze si sa ma sarute?

6 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Sincer si eu ma intelegeam foarte bine cu o fata etc... Am ajuns sa fim impreuna. dar cum totul are sfarsit asa sa si dus totul si acea relatie de prietenie sa spulberat happy cel mai bine e sa ramaneti prieteni zic eu happy

| GreenBubble a răspuns:

Pai, daca chiar vrei sa se intample, saruta-l tu.
Poti sa-l iei pe nesteptate sau da, sa-i creezi dorinta de a te saruta.

| CorNNeL a răspuns:

Incearca sal saruti tu, poate fi rusinos la primul sarut, eu stiu incearca sal saruti tu happy

| belysa a răspuns:

Vorbeste serios cu el,spune-i ca vrei ceva mai mult decat o prietenie cu el. Poate lui ii este fruca sa te piarda,deoarece tine mult la tine,spuine-i ca sentimentul este reciprochappy.Ial subtil si sincer, si daca il vezi ca-i surade idea de a avea ceva mai mult decat o simpla prietenie, pai i-al in brate si sarutal tu, si m-ai spune-i ca ardeai de nerabdare sa faci acest lucru, ii va da foarte multa incredere in el si in faptul ca nu te va pierde din contrahappy. Succes iubita

| vasiyo a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii cum sa ii vorbesti, comportate mai frumos decat de obicei, si imbracate mai provocator sa ii starnesti interesul.

| Babydin4you a răspuns:

Saruta-l tu prima si daca incepe si dupa sa iti zica nu stiu ce, pierdem prietenia, bla bla bla laughing ii zici sa traiasca momentul si sa te sarute pentru ca sti bine ca asta vreti aman2laughing